Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Рентабельність виробництва соняшникової олії знизилася до нуля – думка експерта

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com proizvodstvo-maslo-37326-52093-54009-55153 2016 > Січень > 11 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Низькі ціни попиту можуть призупинити виробництво та експорт української соняшникової олії. Про це пише «ПроАгро».

Вітчизняні виробники та експортери соняшникової олії готові призупинити переробку соняшнику у випадку, якщо зовнішньоторговельні ціни на даний продукт продовжать знижуватися.

«Ціни пропозиції сирої соняшникової олії в чорноморських портах на цьому тижні знизилися до $ 770-775 / т FOB, що, враховуючи поточну вартість сировини, означає практично нульову рентабельність його виробництва. Нашою головною компанією вже прийнято рішення призупинити переробку соняшнику, якщо ціни попиту на масло продовжать знижуватися, до зміни поточної ринкової кон’юнктури », – розповіли в офісі одного з трейдерів.

На думку переробників, невигідність виробництва соняшникової олії стимулює експорт українського соняшнику. Однак при цьому вони відзначають, що, зокрема, європейські виробники даного продукту також в даний час працюють з нульовою рентабельністю, тому навряд чи збільшать закупівлі сировини.

У той же час, обсяг попиту на маслосемена може вирости з боку деяких азіатських країн, які володіють переробними потужностями.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика