Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Розпочато роботу над новою Концепцією виробництва і використання біопалива

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com biofuel 2014 > Серпень > 29 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Міністерство агарної політики та продовольства України разом з Національною академією агарних наук веде роботу над розробкою нової Концепції виробництва і використання біопалива в Україні.

Альтернативне паливо, про яке сьогодні так багато говорять, це не завжди високі й недосяжні технології. На сьогоднішній день значною частиною підприємств вже скорочено обсяги споживання природного газу за рахунок організаційних і технічних заходів, зокрема заміни газу мазутом, вугіллям, біогазом, заміни газових котлів на електричні та модернізації обладнання.

Крім того, на сьогодні в Україні вже близько 4,5 тисяч гектарів дослідних та виробничих плантацій верби та інших біоенергетичних культур. Найпривабливіше те, що ці культури ростуть на тих землях, які непридатні для землеробства – надто кислі, заболочені чи забруднені, але при цьому дають екологічно чисту сировину.

Завдання Мінагрополітики – поставити існуючі, розроблені науковцями технології на конвеєрне виробництво. Не лише серед селян треба популяризувати енергетичні культури, а й підтримати цей напрямок на державному рівні, повідомляє Прес-служба Мінагрополітики.

В світі такі технології активно впроваджуються і діють. В Китаї, наприклад, функціонує понад 10 млн. біогазових установок.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика