Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Рятувальники нагадали правила безпечної поведінки під час зимової риболовлі

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 17 2015 > Січень > 15 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Цієї зими погода є досить мінлива, це в свою чергу призводить до того, що крига на водоймах нестійка. Тому проблема необачного ставлення громадян до безпеки під час зимової риболовлі постає дуже гостро.

Шанувальники такого виду відпочинку не рідко нехтують застереженнями спеціалістів ДСНС про небезпеку, яка може підстерігати на кризі.

Минулого тижня рятувальники провели рейд в акваторії річки Дніпро щоб запобігти травмуванню та загибелі людей на водних об’єктах.

Під час заходу спеціалісти Служби порятунку «101» нагадали правила, яких необхідно дотримуватись перебуваючи на льоду. Крім цього, рибалкам дали рекомендації щодо дій, якщо людина провалилась під кригу. В цей день рятувальники проінструктували близько 15 охочих порибалити на кризі.

У ході проведення профілактичної роботи з рибалками спеціалістам Головного управління ДСНС в Запорізькій області вдалось переконати майже половину «відчайдухів» повернутись додому і не наражати власне життя на небезпеку. Рятувальники сподіваються, що тим, хто сьогодні пішов з криги у майбутньому вдасться достукатись до свідомості своїх «колег» та донести думку, що риба не варта їхнього життя.

Кожен рибалка повинен враховувати фактори, що можуть впливати на товщину криги. «Чоловіки від природи мисливці та годувальники родин, тому намагаються усіма засобами сприяти благополуччю своєї сім’ї. Проте кожен шанувальник зимової риболовлі повинен виключити для себе всі ризики, аби не занапастити власне життя та здоров’я. Не варто випробовувати долю», – каже один з рибалок.

Рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням утриматись від виходу на кригу в зимовий період та не наражати своє життя на небезпеку.

Задля уникнення трагедій варто утриматися від виходу на лід та не допускати на нього дітей. Взимку досить часто змінюються погодні умови. Похолодання загрожує обмороженнями при неправильному підборі одягу, перебуванні на свіжому повітрі у стані алкогольного сп’яніння. Не наражайте себе на небезпеку. Лише замисліться: кожен крок по кризі може стати останнім, а чергова риболовля може залишити сиротами ваших дітей, вдовами ваших жінок! Наполягаємо: утримайтесь від виходу на лід! Не допустіть трагедії в ваших родинах!

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика