Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

СБУ заблокувала поставки неякісної російської продукції в Україну

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com Òàáëè÷êà íà çäàíèè Ñëóæáû áåçîïàñíîñòè Óêðàèíû â Êèåâå 12 ìàðòà 2009 ã. 2015 > Листопад > 27 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

СБУ не пропустили до України понад 200 тонн неякісної продукції із Росії.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Співробітники Служби безпеки України спільно з Державною ветеринарною та фітосанітарною і фіскальною службами викрили схему ввезення на територію України харчових продуктів з Російської Федерації, які не відповідають ветеринарно-санітарним нормам безпечності та якості.Співробітники спецслужби попередили імпорт понад 200 тонн неякісної молочної, рибної та м’ясної продукції з Росії. За результатами проведеноїветеринарно-санітарної експертизи встановлена невідповідність продуктів харчування мікробіологічним та іншим показникам, у деякій продукції виявлено антибіотик» — йдеться у повідомленні.

Службою безпеки України вживаються заходи щодо застосування до цих російських компаній-імпортерів спеціальних санкцій.

Крім того, Держветфітослужбою винесено офіційне застереження компетентним органам Російської Федерації та тимчасово призупинено імпорт харчової продукції з окремих російських підприємств-виробників.

«СБ України продовжує реалізацію комплексу заходів для забезпечення продовольчої безпеки та захисту внутрішнього ринку від недоброякісного імпорту»  — повідомляяє відомство.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика