Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Що заважає зростанню експорту українського волоського горіха

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com горіх 2015 > Серпень > 10 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Виробництво волоського горіха в Україні є виключно рентабельним бізнесом, який в найближчі роки буде стрімко розвиватися.

Так, в 2015 році, як повідомляє прес-служба Мінагрополітики України, очікується зростання виробництва ягід і горіхоплідних на 2-3% відносно показників минулого року, передає «Про Агро».

Щорічно Україна експортує близько 80 тис. тонн волоського горіха, будучи одним з світових лідерів. Проте експерти відзначають, що існує ряд причин, які можуть стати суттєвим бар’єром для зростання експорту українського волоського горіха.

Так, оскільки вітчизняний волоський горіх, як правило, обробляється на екстенсивній основі, труднощі представляє точний облік даних про площі та обсяги його виробництва. Серйозним бар’єром є також недостатній розвиток промислових потужностей для вирощування волоського горіха і його переважно ручна обробка. Способи збору і обробки впливають на якість готового продукту, тому що від них залежить продовження термінів зберігання і збереження корисних і поживних речовин. Зокрема, важливе значення при обробці волоського горіха необхідно приділяти його сушінню, від правильного вибору обладнання для якої залежатиме стійкість ядер горіха до різного роду мікроорганізмам.

Для того щоб український волоський горіх успішно конкурував з продукцією інших країн-експортерів, вітчизняним виробникам необхідно впроваджувати заходи по удосконаленню ведення бізнесу, зокрема автоматизувати процес збору і обробки волоського горіха, використовувати якісний посадковий матеріал, регулювати якість готової продукції, налагоджувати транспортну складову при експорті продукції, пише agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика