Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Сім компаній планують взяти участь в конкурсі з продажу ОПЗ

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 93495_1_650x410 2016 > Червень > 15 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

7 компаній підписали з Фондом державного майна угоду про конфіденційність для одержання документації про діяльність великого виробника мінеральних добрив Одеського припортового заводу для вивчення можливості участі в конкурсі із продажу заводу.

Про це повідомив голова ФДМ Ігор Білоус

Він сподівається, що ця кількість інтерсантів збільшиться ще мінімум на 5 компаній.

Білоус наголосив, що інтересанти — це відомі гравці на ринку мінеральних добрив, які прекрасно уявляють потенціал заводу.

«Випадкових імен серед них немає», — сказав голова ФДМ.

Він вважає, що один з головних ризиків, які можуть відлякувати можливих учасників конкурсу, — ризики, пов’язані з бізнес-кліматом у країні (питання захисту власника, стабільності ведення бізнесу в країні, питання своєчасного відшкодування ПДВ).

У той же час Білоус упевнений в успішності приватизації підприємства, що зараз не має аналогів серед азотних підприємств, що виставляються на продаж.

«Іншого такого продажу на цей момент на (світовому) ринку не існує», — сказав голова ФДМ.

Нагадаємо, проведення конкурсу із продажу 99,567% акцій ОПЗ призначено на 26 липня. Стартова ціна — 13,175 млрд гривень, крок торгів — 200 млн гривень, необхідна конкурсна гарантія — 658,75 млн гривень. До конкурсу не допускаються резиденти Росії як країни агресора, а також компанії, які перебувають у власності резидентів Росії, а також осіб, до яких Україною застосовуються санкції.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика