Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Україна готова обмежити імпорт молдавської м’ясо-молочки

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com ukrainskiy-import-v-strany-es-vyros 2016 > Травень > 04 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Україна готова обмежити безмитний імпорт молочної і м’ясної продукції з Молдови у відповідь на введені цією країною квоти і мита на ввезення даної продукції українського виробництва, якщо молдовський уряд відмовиться від запропонованих Україною переговорів.

Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів у ході засідання уряду.

“Якщо Молдова не відреагує на нашу позицію щодо переговорів, які ми пропонуємо не тільки в телефонному режимі, але і запрошуємо керівників уряду Молдови до Києва, ми будемо приймати ідентичні заходи щодо їх вирішення”, – сказав Кубів.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що готовий підключитися до переговорного процесу, і висловив упевненість, що уряди обох країн вийдуть на компромісне рішення.

“Я думаю, що це питання потребує врегулювання. Якщо потрібно, я поговорю з прем’єр-міністром. Я думаю, що ми знайдемо порозуміння з дружньою Молдовою”, – сказав Гройсман.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика