Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

США готові інвестувати в український агросектор

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com Make-Money1 2015 > Березень > 24 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

США готові інвестувати в українські проекти аграрного сектору. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

«Сьогодні – з робочим візитом у Вашингтоні. Корпорація приватних іноземних інвестицій США (OPIC) готова інвестувати в проекти в Україні. Бюджет одного проекту – до 250 млн доларів США, при цьому кількість ініційованих проектів не обмежується», – написав Павленко.

Він відзначив, що відповідні домовленості були досягнуті на зустрічі із старшим радником президента OPIC Карімом Салехом.

Міністр поінформував, що в Україні функціонує 40,7 тис. фермерських господарств (з них 20%, або 8,1 тис. – з площею до 10 га) і 4,2 млн. особистих селянських господарств із середнім розміром земельної площі 1,5 га, «вони забезпечують виробництво більше 50% валової продукції сільського господарства, у тому числі 97% картоплі, 86% овочів, плодів і ягід, майже 80% молока, більше 40% м’яса.

За його словами, актуальними є проекти впровадження виробництва енергії з поновлюваних джерел. Україна може забезпечити такі установки сировиною, оскільки щорік ми отримуємо близько 60 млн тонн лише соломи і кукурудзяних стебел, пише apostrophe.com.ua.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика