Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

США виділить українським аграріям 3,2 млн доларів допомоги

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com скачанные файлы 2015 > Листопад > 03 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Уряд США затвердив пакет допомоги для українського аграрного сектора в розмірі 3,2 млн дол. Ці гроші призначені для розвитку малого та середнього аграрного бізнесу. 

Допомога українським фермерам буде надаватися в рамках урядової програми США USAID.

Міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко звернувся з вдячністю американським інвесторам і висловив надію на взаємовигідну подальшу співпрацю.

«Ми вдячні уряду і громадським організаціям Сполучених Штатів за підтримку агросектору України, який зараз особливо потребує інвестицій для розвитку. Зокрема, програмою USAID було виділено 3,2 млн дол. на підтримку малого та середнього агробізнесу в Україні. Мінагрополітики готовий представити ряд привабливих напрямків аграрного сектора, заслуговують уваги американських інвесторів і гарантувати сприятливі умови для їх роботи в Україні», — говорить він.

Нагадаймо, що канадський уряд готовий направити 30 млн канадських доларів на проекти підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика