Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Ціна на картоплю в Україні зростає

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com kartoshka_600 2014 > Листопад > 27 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

За тиждень картопля в Україні подорожчала  в середньому на 20%.  

Про зростання цін на картоплю повідомляє проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» з посиланням на учасників ринку.

За тиждень картопля в Україні подорожчала в середньому на 20%, при чому ціна виросла як на картоплю високої якості, так і на некондиційну продукцію. Сьогодні виробники відвантажують картоплю невисокої якості за 1,5-1,6 грн/кг (0,08-0,09 євро/кг), ціна на більш якісну продукцію нерідко доходить до 2,3 грн/кг (0,12 євро/кг).

Основною причиною зростання цін на картоплю, на думку експертів проекту, стали досить високий попит на продукцію на внутрішньому ринку і стабільні відвантаження картоплі в Азербайджан, Грузію та Білорусь. Також підтримку цінам надає скорочення пропозиції картоплі з господарств населення і від дрібних перекупників через помітне похолодання, інформує agravery.com.

Відгуки

    на 13.02.2015 р. одне куряче яйце коштує 1.40- 1.75 грн.а картоплю закуповують по 1.30- 1.60.грн.за 1 кг. ціни на пальне,міндобрива,гербіциди взагалі ціни … .Хто буде вирощувати картоплю собі в убиток?

    Відповісти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика