Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Ціни на хліб в Запоріжжі не зміняться

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com хлеб 2015 > Серпень > 19 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Голова облдержадміністрації Григорій Самардак провів зустріч з керівництвом торгової марки «Хлібодар». Головним питанням обговорення стала цінова ситуація на ринку хліба та хлібобулочних виробів.

Найбільшим виробником хліба в нашій області лишається саме «Хлібодар». За 8 місяців поточного року вони заплатили до місцевого бюджету 5 мільйонів гривень податків та ще 14 мільйонів – у бюджет держави. Також, завдяки роботі «Хлібодара» Запорізька область має одну з найнижчих цін на хліб в Україні. Так кілограм першого сорту нині коштує 8,80 гривень, а кілограм житньо-пшеничного – має ціну 8,43 гривні.

Для того, аби ціни на хліб в області лишалися стабільними, виробники наголосили на важливості придбання запасів зерна другого класу нового врожаю. Нині його ціна становить 3 600 гривень за тонну. Проте з часом вона значно зросте та кредитних коштів, отриманих виробниками на створення необхідного запасу, вже не вистачить. Голова облдержадміністрації Григорій Самардак пообіцяв посприяти вирішенню проблеми. А також наголосив на необхідності створення нових шляхів залучення коштів для наших виробників.

– Ми маємо перестати бути заручниками ситуації. Аби подолати проблему, в майбутньому ми плануємо створити в Запоріжжі муніципальний банк. Щоб депозитні кошти наших громадян не підтримували розвиток невідомих фірм, а вкладалися у фінансування наших запорізьких програм. В підсумку від цього запоріжці тільки виграють: їхні вклади гарантуватиме влада, область розвиватиметься, з’являться нові робочі місця, а ціни на хліб лишатимуться стабільними, – підкреслив голова облдержадміністрації Григорій Самардак, цитує управління у справах преси та інформації ЗОДА.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика