Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Ціни на молокопродукти в Україні стабілізувалися

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com молочка 2015 > Липень > 01 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

На початку літа цільномолочники традиційно активно продають свою продукцію, в цьому році реалізація трохи покращилася в порівнянні з весняними місяцями.

Розраховувати на більші продажі, ніж зараз, виробникам свіжих молокопродуктів не варто, адже ціни дуже високі на тлі нинішньої вкрай низької платоспроможності населення країни, а знижувати їх оператори особливо не планують. З одного боку немає очікуваного здешевлення сировини, а з осені передбачається його дефіцит. Тут хоча б продавці наважилися заморозити ціни на літо.

У середині червня у великому опті продається: молоко (2,5%) в дешевій упаковці (плівці) по 8,5-9,5 грн/л, кефір (2,5%) — 10,5-12,0 грн/л, сметана (15%) — 22-27 грн/кг, сир кисломолочний (9%) — 46-55 грн/кг.

Всупереч очікуванням на початку травня, прориву на ринки далекого зарубіжжя українські цільномолочники так і не зробили. Квітневий експорт двома компаніями 160 тонн ультрапастеризованого молока в країни Близького Сходу, схоже, виявився разовим. На диво, в травні туди поставок зовсім не було, за даними agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика