Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

У Миколаївській області зафіксували перший випадок АЧС

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com images (1) 2015 > Жовтень > 27 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

26.10.2015 року у підсобному господарстві смт Врадіївка Миколаївської області зафіксований випадок АЧС.

Про це повідомляє прес-служба Держветфітослужби.

Відповідно до експертного висновку Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) від 27.10.2015 року № 006112 п.м./15 у біологічному матеріалі, що відібраний від двох загиблих поросят двомісячного віку, встановлено діагноз на африканську чуму свиней (далі – АЧС).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 27.10.2015 року на місце виникнення захворювання виїхали фахівці Держветфітослужби України, Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи та державної служби ветеринарної медицини Миколаївської області.

На сьогодні заплановано проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Врадіївській райдержадміністрації, на якому буде затверджено План заходів з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зону нагляду та спостереження. Також о 16 год. відбудеться засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миколаївській облдержадміністрації.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика