Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

У міністерстві АПК розповіли про першочергові завдання на 2016 рік

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com _E2A8005 2016 > Лютий > 26 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

25 лютого Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко в інтерв’ю інформаційному агентству «УНІАН» повідомив 3 основні завдання для усього АПК України на 2016 рік.
“По-перше, це повна приватизація. Всі підприємства будуть передані на приватизацію. По-друге, завершення дерегуляції. Третій блок – відкриття зовнішніх ринків. Нас чекає зона вільної торгівлі з Туреччиною, з Ізраїлем, пріоритетним залишається Євросоюз», відзначив міністр
Крім того, серед необхідних кроків – розробка та прийняття десятків законів, необхідних для перейняття європейських стандартів у сфері харчової безпеки, та побудова нових лабораторій з контролю безпечності за участю європейських колег.
«У рибній галузі – це рибний патруль, в лісовій галузі – прозорі конкурси і переатестація керівництва. Крім того, майже 100 тисяч людей мають отримати землю в результаті розпаювання майже 200 тис га державних земель. Все це плануємо зробити вже в цьому році», – прокоментував Олексій Павленко плани на поточний рік.
«Міністерство задіяно у величезному блоці роботи. Наприклад, минулого року під час розпалу бойових дій ми успішно провели посівну і жнива. Нам вдалося разом з Організацією Об’єднаних Націй (ФАО) забезпечити малого та середнього фермера посадковим матеріалом. Було відкрито 9 нових країн збуту для більше 100 українських компаній. Ми ведемо агресивну промокомпанію й війну з конкурентами. Кожен ринок – це величезна робота по відкриттю, а потім по його відстоюванню. В цьому році ми хочемо відкрити зони вільної торгівлі з Ізраїлем і Туреччиною. Це просто такі шматки роботи, з яких складається результат. Ми рухаємося», – підсумував очільник відомства.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика