Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

У Запоріжжі хочуть організувати сільські ярмарки з дешевими продуктами

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com ярмарка 2015 > Травень > 07 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Ціни на ярмарках будуть значно нижчі ринкових, зокрема, на овочі, фрукти, м’ясо, молоко і яйця, обіцяють запорізькі фермери.

Як повідомив сільський активіст Руслан Гаврилюк, подібний проект вже успішно проводиться в Мелітополі. Такі ж ярмарки селяни хочуть організувати і в Запоріжжі.

«Ярмарки для продажу продукції з села. У нас в Мелітополі кожну неділю такі проходять, ось і в Запоріжжі потрібно таке зробити. Я збираюся йти до губернатора Самардака з цього питання. Інші суспільні активісти мене підтримують. Це реальна підтримка сільського господарства», — поділився Гаврилюк.

Активіст зазначив, що для того, щоб організувати ярмарки, потрібні лише майданчики. Всі фермери будуть самі вивозити продукцію, яка буде дешевша і екологічно чистіша, ніж в супермаркетах.

Нагадаємо, в Запоріжжі декілька років проходять міські продовольчі ярмарки на площі біля цирку. Руслан Гаврилюк має намір заснувати сільські ярмарки з більшим вибором продукції, чим біля цирку, краще організовані і в кожному районі Запоріжжя, повідомляє ipnews.in.ua.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика