Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

У Запорізькій області дозволи на земельні ділянки отримають ще близько 1800 учасників АТО

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com foto 2016 > Червень > 07 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Головне управління Держгеокадастру в Запорізькій області надало згоду до 15 червня розглянути всі заяви, які надійшли від учасників АТО, на отримання дозволу на земельні ділянки.

Як підкреслив керівник Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при облдержадміністрації Олексій Сквордяков, наразі за отриманням дозволу звернулося майже 2 300 учасників АТО.

– Процес надання дозволів на отримання земельних ділянок дещо призупинився. Але наразі всі проблемні питання вирішено. З ГУ Держгеокадастром є домовленість щодо активізації цієї роботи, – зазначив керівник Центру.

За його словами, на сьогодні видано більше 1300 дозволів. Є обгрунтовні сподівання, що після 15 червня дозволи на землю отримають ще близько 1800 учасників АТО. Земельні ділянки надаватимуться для ведення садівництва та  особистого селянського господарства.

– Центр допомагає учасникам АТО збирати необхідні документи та правильно оформляти заяви. Ця робота зупинятися не буде. Всі бажаючі можуть звертатися до нас за допомогою, – наголосив Олексій Сквордяков.

Центр працює при облдержадміністрації за адресою пр. Соборний, 164 по буднях з 8.00 до 17.00., тел. 236 – 25 – 25.

Варто додати, що протягом минулого року за результатами розгляду клопотань від учасників АТО Держгеокадастром та органами місцевого самоврядування було видано 822 дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 594,5155 гектара.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика