Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

У Запорізькій області учасники АТО вже отримали у власність понад 100 га землі

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com foto 2016 > Липень > 06 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

В Запорізькій області надійшло 2508 клопотань від громадян – учасників антитерористичної операції про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою для отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, садівництва в межах норм безоплатної приватизації.

Про це повідомляє Головноге управління Держгеокадастру

За підсумками їх розгляду землевпорядники видали 1420 наказів на надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну площу 1585,2761 га. З них левову частину земель загальною площею 1519,8461 га планується виділити для ведення особистого селянського господарства (818 наказів),  для ведення садівництва передбачено загальну площу 65,43 га (602 накази).

Крім цього, Головним управлінням прийнято 171 наказ, згідно з яким уже передано у власність учасникам антитерористичної операції земельні ділянки  загальною площею 104,3392 га, з них: для ведення садівництва –  на загальну площу 12,43 га (121 наказ);  для ведення особистого селянського господарства – на загальну площу 91,9092 га (50 наказів).

ГУ Держгеокадастру нагадує, що на виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.07.2015 №244 для забезпечення військовослужбовців – учасників АТО земельними ділянками сільськогосподарського призначення зарезервовано земельні масиви сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа цих земель на території області станом на сьогодні складає 3098,7807 га. Картографічні матеріали із зазначенням конкретного місцезнаходження зарезервованих земельних ділянок розміщені на офіційному веб-сайті Головного управління в розділі «До уваги учасників АТО!».

Надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав відповідний документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика