Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

У Запорізькій області збільшили виробництво молока та м’яса

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com pastbishhno-stojlovoe-soderzhanie-korov_0 2016 > Квітень > 18 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації підбито підсумки роботи галузі тваринництва за І квартал цього року.

Так, надій молока на одну корову в сільгосппідприємствах області зріс на 164 кг і склав  1113 кг або 117 % до рівня минулого року.  Виробництво молока зросло у десяти районах і склало 8 тис. тонн, що на 500 тонн більше, ніж торік (107%). Найвищих показників виробництва досягли тваринники  Кам`янсько-Дніпровського, Великобілозерського, Куйбишевського, Токмацького, Приморського та Оріхівського  районів.

Також збільшилося виробництво м’яса  у восьми районах, найбільше -у Кам`янсько-Дніпровському та Оріхівському районах. У всіх категоріях господарств чисельність поголів’я великої рогатої худоби складає 122 тис. голів або 101 % до минулого року, в тому числі  поголів’я корів налічує 58,8 тис. голів (99 %).

З метою стимулювання нарощування поголів’я великої рогатої худоби, в першу чергу маточного поголів’я корів, збільшення виробництва молока та м’яса, в регіоні  працює “Програма розвитку галузі молочного скотарства в сільськогосподарських підприємствах Запорізької області на 2014-2018 роки”, якою передбачено щорічне виділення коштів із обласного бюджету в розмірі 1 млн. грн..  із розрахунку 5 тис. грн.. за кожну прирощену голову дійного стада корів. Так, за приріст поголів’я корів у 2015 році сільгосппідприємствам області нараховано та виплачено 785 тис. грн.

За бюджетною програмою “Державна підтримка галузі тваринництва” у поточному році передбачено видатки державного бюджету в обсязі     50 млн. грн., які спрямовуються суб’єктам господарювання агропромислового комплексу для виплати часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення  поголів’я сільськогосподарських тварин.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика