Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Україна експортує мед в 22 країни, – Краснопольський

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 1376480447_med 2015 > Вересень > 24 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Валове річне виробництво меду в Україні перевищує 70 000 тонн. Це ставить нашу країну на перше місце в Європі і на третє у світі. Про це повідомив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський під час міжнародної конференції з біологічно активних продуктів бджільництва.
Він зазначив, що в поточному році за січень-липень експортовано 14,3 тис. тон меду, що на 1,8 тис. тон більше відповідного періоду минулого року. «У 2015 році освоєно нові ринки збуту, зокрема в Бельгії, Угорщині, Азербайджані, Китаї. На сьогодні Україна експортує мед в 22 країни. Це є свідченням визнання нашої продукції, яка стає конкурентоспроможною на світових ринках », – підкреслив Ярослав Краснопольський.

«Зараз виробництвом меду в Україні займається більше 400 000 бджолярів, що є свідченням соціальної значущості галузі. «Виробничий фонд налічує близько 3 млн бджолосімей. Постійно зростає експортний потенціал. Експорт меду з України за 2 014 склав 36,3 тис. Тонн, що на 14,7 тис. Тонн, або на 67,6% більше до минулого року. Найбільшими імпортерами українського меду за 2 014 були Туреччина – 1,4 тис. Тонн, Україна – 1,8 тис. Тонн, США – 7,8 тис. Тонн, Польща – 7 тис. Тонн, Німеччина – 11,5 тис. Тонн Франція – 1,8 тис. тонн, Іспанія – 1,6 тис. тонн », – зазначив Перший заступник Міністра.

Він упевнений, що наявний потенціал галузі дозволить і надалі забезпечити належний рівень розвитку не тільки для потреб внутрішнього ринку, а й формування потужного експортного потенціалу.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика