Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Україна готова підписати ЗВТ з Туреччиною

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com aa9b1604e7cd4619961dec1241ab5000 2016 > Травень > 16 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Україна має намір завершити процес підписання Угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з Туреччиною до кінця поточного року. 

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на зустрічі з міністром національної оборони Турецької Республіки Ісметом Їлмазом, інформує Урядовий портал.

«Ми поглиблюємо наші стосунки, розширюємо торговий компонент, підходимо до підписання зони вільної торгівлі, і ми готові до подальшого поглиблення взаємодії в усіх сферах», — цитує Гройсмана прес-служба уряду.

Гройсман вважає, що Київ і Анкара мають великий потенціал для співпраці, особливо в економіці, енергетичній сфері.

У свою чергу міністр оборони Туреччини зазначив, що об’єм торгівлі двох країн минулого року сягнув 4 млрд доларів. Разом з тим, є значний потенціал для збільшення торгівельного обороту.

Крім того, Ісмет Їлмаз підтримав ідею закінчення переговорів між країнами про вільну торгівлю до кінця року. Це також сприятиме зростанню обсягів інвестицій з Туреччини до України.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика