Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Україна розпочала експорт молочної продукції до Китаю

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com moloko_gatchina 2016 > Лютий > 02 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Наприкінці 2015 року українські підприємства розпочали експорт молока та молочної продукції до Китайської Народної Республіки. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

«Так, у грудні 2015 року чотири вітчизняні підприємства отримали ветеринарні сертифікати на експорт молока та молочної продукції до Китаю, а у січні 2016 року такі сертифікати отримали ще два підприємства. Продуктова лінійка, спрямована на експорт, представлена сухим молоком, молочною сироваткою та сиром», – зазначив Міністр.

Йдеться про дочірнє підприємство «Старокостянтинівський молочний завод», ПАТ «Баштанський сир завод»,  ПрАТ «Літинський молокозавод», ТОВ «Таращамолоко», ТОВ «ТЕРРА ФУД», ТОВ «Агропродекспорт».

За словами Міністра, компетентні органи Китаю та України провели велику роботу для того, аби відкрити вихід для українських молочників на китайський ринок. «Ринок молочної продукції Китаю має великий потенціал. І ми пишаємося тим, що експерти із сертифікації і ветеринарного нагляду КНР високо оцінили якість вітчизняної молочної продукції», – зазначив він та додав, що робота із розширення ринків збуту для української сільськогосподарської продукції буде продовжуватися.

Довідково:

Наприкінці вересня 2015 року дозволи на експорт молочної продукції до Китаю отримали 18 українських компаній: філії ПП «Прометей» «Менський сир» та «Славутський маслоробний комбінат», «Охтирський сиркомбінат», «Роменський молочний комбінат», «Миргородський сироробний комбінат», «Старокостянтинівський молочний завод», ТОВ «Елітмол Киів», «Техмолпром», «Золотоніський маслоробний комбінат», «Баштанський сир завод», «Ічнянський молочно-консервний комбінат», «Літинський молочний завод», «Бершадьмолоко», «Дубномолоко», «Клуб сиру», ТОВ «ТЕРРА ФУД», «Жашківський молокозавод», «Хмельницький завод СОМ «Молочний візит».

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика