Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Україна спростить процедуру розмитнення сільгосптехніки

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com агротехника 2014 > Листопад > 07 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

1 січня 2016 року Україна повинна перейти на європейські умови ввезення сільськогосподарської техніки, що передбачає скасування складної процедури сертифікації більшості імпортованих машин.

Про це повідомив радник міністра аграрної політики та продовольства з питань сільськогосподарського машинобудування Олексій Бондар.

«Згідно планів Уряду, з 1 січня 2016 року Україна перейде на європейську систему імпорту сільськогосподарської техніки. Це означає, що техніка буде розмитнюватися згідно декларації виробника. А не як зараз — згідно сертифікату відповідності. Виробник техніки, чи європейський, чи інший, буде надавати згідно директиви ЄС у певній формі декларації. І митниця буде приймати ці декларації як документ для розмитнення», — пояснив він.

Виняток буде зроблено лише для тракторів, причепів і зерносушарок. «Ці машини будуть надалі сертифікуватися в Україні, але сертифікація буде проходити шляхом визнання європейських», — наголосив експерт.

«З початку 2016 року нас чекає здешевлення і спрощення імпорту сільгосптехніки», — додав він.

З його слів, Мінагрополітики планує обмежити імпорт вживаних сільгоспмашин, багато з яких ввозиться зі зниженою вартістю. Майже 60% потриманої техніки — старше 10 років.

«Треба приймати міри для захисту ринку і стимуляції виробництва в Україні», — цитує радника міністра agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика