Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Україна та Єгипет прагнуть поглибити співпрацю в агросекторі

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com DSC_4232 2016 > Січень > 15 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Україна зацікавлена в розширенні торговельного співробітництва з Єгиптом в аграрному секторі.

Про це говорилося під час зустрічі міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка з міністром сільського господарства та рекультивації земель Арабської Республіки Єгипет Ісамом Османом Фаідом в рамках Глобального форуму з продовольства та сільського господарства у Берліні, повідомляє прес-служба.

«Україна та Єгипет мають значний потенціал для розширення співпраці як у торговельній сфері, так і в галузі виробничої кооперації. Україна готова налагоджувати регулярні поставки сільськогосподарської продукції. Насамперед, ідеться про зернові, продукцію тваринництва, рослинну олію, кондитерські вироби та молочну продукцію. Для активізації двостороннього співробітництва сподіваємося у найближчій перспективі провести чергове засідання Міжурядової Спільної комісії з економічного та науково-технічного співробітництва між Україною та Арабською Республікою Єгипет», — цитує міністра прес-служба.

За словами Павленка, за 11 місяців 2015 року обсяг торгівлі сільськогосподарською продукцією між Україною та Єгиптом склав 941,9 млн дол. Зокрема, частка експорту дорівнює 908,2 млн дол., імпорту — 33,8 млн дол.

Міністр також зауважив, що у 2015 році Україні вдалося розпочати експорт масла тваринного (4,3 млн дол.) до Єгипту. Крім того, за минулий рік у 8 разів збільшився експорт живих тварин (13,4 млн дол.) і майже удвічі — тютюну (62,3 млн дол).

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика