Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Україна відправила перші партії смородини до Польщі

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 2016 > Липень > 09 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

smor 

Перші партії української смородини цьогорічного врожаю з’явилися на ринку Польщі на початку цього тижня. 

Про це пише «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

Продукція була відправлена через експортний міст «Львів-Варшава», який на початку липня був організований на базі ОРСП «Шувар», найбільшого оптового ринку сільгосппродукції в Україні.

«Ми дуже відповідально готувалися до цієї події: шукали надійних постачальників якісної продукції в Україні і потенційних покупців в Польщі. Перша партія смородини, яку ми експортували на цьому тижні, склала всього кілька сотень кілограмів, але цей експеримент, на щастя, виявився вдалим», — коментує подію Ігор Плотиця, директор ОРСП «Шувар».

За його словами, попит на якісну українську смородину в Польщі і країнах Прибалтики зараз досить стабільний, тому вже в кінці поточного робочого тижня планується відвантажити на ринок ЄС відразу кілька тонн смородини.

Фахівці Інформаційно-аналітичного центру «Шувар» повідомляють, що з наступного тижня через експортний міст будуть відправлені до Польщі перші партії українських кавунів, потім асортимент розшириться за рахунок малини, чорниці і сезонних овочів.

Нагадаємо, в попередні роки Україна майже не експортувала свіжу ягоду в ЄС, оскільки попит на неї був відсутній через дефіцит пропозиції якісної ягоди за конкурентними цінами.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика