Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Українська земля може стати товаром?

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com рынок земли 2015 > Квітень > 01 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Президент України Петро Порошенко ініціював початок обговорення питання про ринок землі.

Про це за результатами засідання Національної ради реформ повідомив заступник голови Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ Дмитро Шимків.

«Президент України відмітив, що аграрний сектор є локомотивом економіки і задав досить риторичне питання всім присутнім, тому що було багато політиків і підкреслив, що ми нарешті маємо дати відповідь на питання: що ми робимо з ринком землі, оскільки це політичне питання і має бути вирішено, особливо враховуючи необхідність залучення додаткових інвестиційних ресурсів», — сказав він.

Шимків також зазначив, що відносно цього питання було досить тривале обговорення.

«Президент України підняв питання, що один з ключових елементів реформування агропромислового комплексу є питання ринку землі, але це питання політичне і тому зараз на ньому спекулювати неправильно, і політичні сили повинні провести обговорення і розуміння цього питання. Дуже приємно, що це питання піднялося і воно почне обговорюватися в політичній площині, перед тим як ми перейдемо до технічних питань», — сказав Шимків, передає agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика