Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

«Українське грибництво: шлях до стабільності» Одесa 6-8 жовтня 2016 року.

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 2016 > Червень > 16 Анонс.
Постійна адреса.

htmlimage

Інформаційна агенція UMDIS готує до проведення ІІ міжнародну конференцію «Українське грибництво: шлях до стабільності», яка відбудеться в Одесі 6-8 жовтня 2016 року.

Це єдиний в Україні спеціалізований галузевий захід з періодом проведення 1 раз на 2 роки, який готується фахівцями українського грибного сектору.

Мета конференції – познайомитися з новими партнерами, зустрітись з колегами, поділитись ідеями, досвідом, придбати нові корисні знання. І головне – окреслити основні проблеми та перешкоди розвитку грибної галузі України та виробити під час спільного обговорення методи їх вирішення та усунення. Останнім часом проблематика полягала у тому, що був практично відсутній експорт українського гриба, використовувались дуже примітивні технології виробництва. Невисокі та нестабільні ціни протягом останніх років теж не стимулювали галузь до розвитку: зріст закупівельної ціни печериці помітно «відстав» від зросту цін на плодоовочеву продукцію. Наприклад, якщо в листопаді 2010 року морква коштувала 1.75 грн., капуста – 3.75 грн., буряк – 2.75 грн., печериця – 13.50 грн., то у листопаді 2015 року ціна на моркву виросла до 9 грн., на капусту – до 8 грн., на буряк до 5 грн., а на печерицю лише до 23 грн.

Грибна галузь України щорічно виробляє 45 тис. тон гриба, переважно це печериця. У галузі працює понад 200 ферм, близько 10-ти компостних заводів та виробників покривної суміші. В Україні понад 5000 осіб безпосередньо задіяні у виробництві гриба і ще багато тисяч – в інфраструктурі грибного ринку. Саме з розрахунку інтересів та потреб віщеозначеної аудиторії і готується програма конференції разом із виставковою експозицією. Під час заходу учасники почують доповіді визнаних світових експертів галузі та представників найбільш відомих компаній. Маркетинговий блок доповідей очолить, Грег Сеймор президент Міжнародного товариства грибних наук, голова Асоціації виробників грибів Австралії, директор «Глобальної ініціативи грибів та здоров’я». Дискусію щодо будування грибних комплексів і сучасних підходів до оснащення проведуть фахівці таких відомих компаній як Dalsem Mushroom Projects, Christiaens, Agro-Project, Alpi, Hoving Holland. Технологія виробництва печериці буде висвітлена співробітниками і консультантами компаній «Мікоген», «Світ Соломи», Amycel, Italspawn, Sylvan,Euromycel.

У рамках конференції можна буде відвідати компанію «Гелека-М». Це найбільше підприємство на півдні України з виробництва гриба. Також заплановано візит на компостний завод компанії «Світ Соломи» в сусідню Миколаївську область. І це ще не всі цікаві пункти у трьоденній програмі конференції. Більш докладніше про конференцію, умови участі, місце проведення дивіться тут: http://umdis.org/conference/ .

У заході візьмуть участь понад 300 осіб, у тому числі всі найбільші грибні господарства, всі виробники компосту та всі постачальники покривної суміші. Всі, кому не байдужий розвиток української грибної галузі!

Перша конференція «Українське грибництво: стратегія успіху», яка відбулась у Львові (листопад 2014 року), зібрала понад 200 учасників з різних країн.

Як і минулого разу, на заході буде присутня велика кількість представників грибної індустрії з різник країн: ми очікуємо на делегації з Білорусі, Туреччини, Нідерландів, Франції, Німеччини, Китаю, Росії, Молдови, Казахстану та інших країн.

З повагою,

Інформаційна агенція UMDIS

Email; umdis.org@gmail.com

Тел.: +380 (50) 144-86-11

www.umdis.org

http://umdis.org/conference/

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика