Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Україньске підприємство побудує в Черкаській області елеватор за $ 15 млн

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 1439702_0.640 2015 > Вересень > 28 Агро-новини; , , , , .
Постійна адреса.

“Нібулон” інвестує $ 15 млн у будівництво елеватора в Черкаській області.

Сільськогосподарське підприємство “Нібулон” (Миколаїв), один з найбільших в Україні виробників і експортерів зернових та олійних культур, має намір побудувати елеватор вартістю $ 15 млн в Черкаській області, повідомляється на веб-сайті компанії з посиланням на генерального директора “Нібулона” Олексія Вадатурського.

“Ми будемо працювати і інвестувати. У планах – побудувати надпотужний елеватор на Уманщини вартістю $ 15 млн, оборотність якого складе до 200 тис. Тонн зернових на рік. Він обслуговуватиме три області. Спорудження комплексу займе лічені місяці. З відкриттям нового елеватора черкаським сільгоспвиробників не треба буде думати, де зберігати зерно. Вони його зможуть зберігати тут за вигідною ціною “, – повідомив О. Вадатурський на Черкаському інвестиційному форумі в п’ятницю.

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко зазначив, що в даний час фахівці підприємства вивчають можливість розташування об’єкта в УМАНЬСЬКЕ або в Христинівському районах.

“Уже почався процес оформлення необхідних документів. Насправді зараз і влада і бізнес відчувають ті труднощі, які існують на етапі оформлення земельних ділянок тощо. Як може прийти іноземний інвестор, коли на його шляху є стільки перешкод? Для залучення інвесторів процедура оформлення земельної ділянки повинна проводитися за 1:00 “, – додав Ю.Ткаченко.

Як відзначають в компанії, “Нібулон” в 2007 році інвестиційні плани будуть не першими починаннями в Черкаській області. Так, в 2007 році компанія ввела в експлуатацію елеваторний комплекс філії “Золотоніський” в с.Вознесенське Золотоніського району. А двома роками пізніше почав свою роботу перевантажувальний термінал філії “Віттовій” в с.Вітово Чигиринського району.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика