Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Українські молочні продукти поїдуть в Китай?

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 1 2014 > Липень > 21 Агро-новини.
Постійна адреса.

Китайський ринок молочної продукції відкриває хороші можливості для українських виробників і може стати відмінним рішенням, що дозволяє компенсувати часткову втрату російського ринку.

Про це 17 липня в інтерв’ю “БТБ” заявив старший викладач Університету Астон (Великобританія) Юндан Гонг, пише apk-inform.com
“Стан китайського ринку молока і молочних продуктів сьогодні можна визначити як “золота лихоманка”. За останні роки він істотно виріс. Його об’єм в 2013 р. складав біля $40, 6 млрд., тоді як в 2008 р. цей показник був на рівні $20, 7 млрд”., – відмітив Ю.Гонг.
За його словами, сьогодні внутрішнє молочне виробництво в Китаї з попитом не справляється. “Згідно з даними каліфорнійського Інституту досліджень молочної продукції, кількість корів в країні зменшилася. Крім того, є попит на імпортне дитяче харчування і сухе молоко”, – підкреслив Ю.Гонг.
На думку експерта, на конкурентоспроможності української продукції можуть відбитися ціни на молоко.
“Я вважаю, стратегічною відповіддю українських компаній в цьому випадку може стати інвестування в Китай і вертикальна інтеграція з китайськими молочними фірмами. Як один з великих експортерів сиру, Україна могла б стимулювати китайців споживати більше цього продукту”, – резюмував він.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика