Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Українські молочні продукти успішно пройшли перевірку стандартів якості ЄС

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com Молочные-продукты 2014 > Жовтень > 08 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Місія пройшла успішно, тому наступний етап – робота над ухваленням остаточного звіту місії та включення України до списку країн, яким дозволено експорт.

У Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України заявили про успішне завершення місії Європейського Союзу з перевірки стандартів якості українських виробників молочних продуктів.

“Місія пройшла успішно, тому наступний етап – робота над ухваленням остаточного звіту місії та включення України до списку країн, яким дозволено експорт молока і молочних продуктів в ЄС”, – наводить прес-служба слова заступника голови Держветфітослужби Віталія Башинського.

За його словами, поетапне внесення змін та поправок до національного законодавства проводилося з метою розширення експорту до європейських країн в Україні. Це дозволило відкрити європейський ринок для виробників риби, м’яса птиці і сухого молока, інформує agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика