Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Українські виробники експортували 60 тисяч тонн органічної продукції в 2015 році

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 7892783 2016 > Лютий > 25 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Українські виробники органічної продукції експортували 60 тисяч тонн продукції в 2015 році.

Про це на прес-конференції в Києві 23 лютого повідомив директор сертифікаційного органу «Органік Стандарт» Сергій Галашевський, передає кореспондент Organic-news.com.

За його словами, під керуванням сертифікаційної компанії «Органік Стандарт» в Україні працюють 200 місцевих операторів (виробників, переробників, трейдерів) органічної продукції. Це 80% від усіх компаній, які працюють на цьому ринку в Україні.

«У минулому році на внутрішній ринок було орієнтовано близько ста виробників і стільки ж використовували на експортний. З них 50 компаній були прямими експортерами », – зазначив Галашевський.

За його словами, найбільше українські компанії експортують органічні зернові культури, бобові, а так само дикороси, так як ягоди та горіхи.

Довідка:

«Органік Стандарт» – перший український сертифікаційної орган, який здійснює інспекцію і сертифікацію органічного виробництва. ТОВ «Органік стандарт» був створений в рамках українсько-швейцарського проекту «Органічна сертифікація та розвиток органічного ринку в Україні» в 2007 році.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика