Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Українським полям не вистачає вологи

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com посуха 2015 > Серпень > 27 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

В Україні в другій декаді серпня на більшості площ, призначених під сівбу озимих культур, тривала ґрунтова посуха, обумовлена загальним дефіцитом опадів ще з початку літа, місцями — з початку весни.

Про це йдеться в агрометеорологічному огляді Укргідрометеоцентру, пише «АПК-інформ».

За визначенням запасів вологи в ґрунті лише на невеликих площах центральних, східних і південно-східних областей, де в серпні пройшли дощі, зволоження ґрунту близько до середніх багаторічних показників. Зберігається нетрадиційний розподіл зволоження по території: запаси вологи в багатьох випадках в південно-східній частині більше, ніж у північно-західній, як наслідок того, що в цій частині України бездощовий період був коротший, а загальна кількість опадів значно більше.

Станом на 20 серпня поточного року сприятливі умови для сівби озимого ріпаку складалися в Дніпропетровській області, де пройшли рясні дощі.

У північних і західних областях, як і в попередній період, зберігаються несприятливі агрометеорологічні умови для завершення вегетації пізніх с/г культур. На багатьох площах спостерігалося надзвичайно раннє дозрівання зерна кукурудзи, погіршення стану рослин, засихання недоспілих качанів і стебел, повідомляє agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика