Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Український агроекспорт до Японії зріс вдвічі

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 1-03 2016 > Лютий > 05 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Україна є вкрай важливою та цікавою для Японії у налагодженні двостороннього співробітництва за багатьма напрямами.

Про це заступник міністра сільського господарства, лісництва та рибальства Японії Хідeмічі Сато зазначила під час зустрічі з заступником міністра з питань європейської інтеграції Владиславою Рутицькою, повідомила прес-служба Мінагрополітики.

Як інформують у міністерстві, сторони обговорили можливість збільшення об’ємів взаємного товарообігу сільськогосподарської продукції, розширення її номенклатури. В цілому, під час зустрічі мова йшла про пошук практичних шляхів розвитку співробітництва в агропромисловому комплексі.

«Україна розглядає країни східної та південно-східної Азії, зокрема Японію, як важливих торговельно-економічних партнерів. Товарообіг між країнами у 2015 році характеризувався невисокими об’ємами — 155 млн дол. за рік. Але, у порівнянні з 2014 роком агроекспорт до Японії зріс майже у 2 рази», — зазначила заступник міністра.

Також, сторони обговорили перспективні напрями інвестиційного співробітництва.

«Ми очікуємо на японські інвестиції, адже зараз їх обсяг в Україні поки що невиправдано малий, як для такого потужного партнера, яким є Японія», — сказала Владислава Рутицька.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика