Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

«Укрспирт» запустив Антикорупційну програму

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 82737 2016 > Липень > 06 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

В липні 2016 року на ДП «Укрспирт» вступила в дію Антикорупційна програма.

Документ розроблений відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», його дія розповсюджується на кожного співробітника підприємства. 

Про це повідомляє прес-служба держпідприємства.

«Впровадження Антикорупційної програми зробило функцію контролю при протидії корупційним проявам на підприємстві більш чіткою та зрозумілою, як для керівництва та співробітників, так і для зацікавлених третіх осіб. Документ розроблявся відповідно до Законодавства України та з урахуванням особливостей діяльності ДП «Укрспирт». В результаті ми отримали зведені в єдиному форматі правила, стандарти та прописані процедури дій в разі конкретних ситуацій щодо виявлення, попередження та припинення ознак та можливих фактів корупції у діяльності підприємства», — коментує Начальник управління економічної та виробничої безпеки ДП «Укрспирт» Євгеній Стародуб.

Окрім реалізації положень Антикорупційної програми, на місцях провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» (далі – МПД) постійно здійснюється внутрішній та зовнішній контроль за якістю та кількістю виробленої продукції. На виробничих майданчиках організовано щоденний моніторинг та аналіз стану дотримання доведених норм виробництва, споживання енергоносіїв, використання сировини та інших ресурсів.

Наразі на держпідприємстві діє правило: для запуску МПД має бути завантажено на 100%, тобто видати в місяць максимальну кількість продукту, використавши при цьому доведену кількість ресурсів. Якщо обсяг виробництво не відповідає запланованому, проводиться виїзна службова перевірка. На підприємстві діє власний ревізійний підрозділ, також на кожному МПД функціонує постійнодіючий пост Державної фіскальної служби.

Антикорупційна програма розміщена у відкритому доступі на офіційному сайті підприємства: ukrspirt.com

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика