Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

«Укрспирт» запустив перший в Україні завод з виробництва концентратів для омивачів скла

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 41_main 2015 > Листопад > 09 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

ДП «Укрспирт» відновило роботу Воютицького місця провадження діяльності (Львівська обл.). На підприємстві запущено першу в Україні лінію з виробництва концентратів для омивачів.

Про це йдеться в повідомленні ДП «Укрспирт».

Раніше завод займався виробництвом ректифікованого етилового спирту.

«У 2015 році зроблені інвестиції на суму приблизно 6 мільйонів гривень на виробництво продукції технічного призначення. Окрім того, замовлені на один мільйон гривень прилади електронного обліку», — йдеться в повідомленні.

Інвестори проекту — ДП «Укрспирт» та компанія «Галнафтогаз». Остання готова викупляти всю вироблену заводом продукцію для подальшої реалізації в мережі «ОККО».

«Спочатку виробництво омивачів передбачало виробництво 96% спирту, а потім вже на його основі — виробництво омивачів. Податкова вважала, що якщо ми виготовили спирт, то це підакцизний продукт, що робило його неконкурентоспроможним. Сьогодні у ланцюжку виробництва не буде спирту 96-відсоткового. Максимум — паровий конденсат 44%, у який відразу будуть додаватися отрути і мило», — пояснив процес виробництва в. о. директора ДП «Укрспирт» Роман Іванюк.

Зараз на виході з заводу є готовий продукт у каністрах по 4 л. Собівартість виробленої продукції в перерахунку на 96-відсотковий алкоголь буде на 20% менша імпортної.

Завод працює в дві зміни.

Нагадаймо, ДП «Укрспирт» повідомило про намір розширити асортимент продукцією побутового призначення: омивачами скла, засобами для розпалювання вогню, концентратами ароматичних сполук.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика