Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

В ROSHEN повідомили, що проблема з експортом в ЄС продуктів із вмістом горіхів все-таки існує

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 69692302 2015 > Жовтень > 30 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Корпорація ROSHEN наголошує на невирішеній проблемі, пов’язаній із особливими умовами  експорту української продукції, у тому числі і кондитерських виробів, в яких вміст горіхів та арахісу перевищує 20%.  

«Згідно Технічного регламенту ЄС (Commission Implementation Regulation (EU) No 884/2014) кожна імпортована партія продукції, яка містить у своєму складі понад 20% горіхів або арахісу, повинна супроводжуватись санітарним свідоцтвом певної форми, яка встановлена вищезазначеним Технічним регламентом. Зазначене свідоцтво має бути видано уповноваженим органом країни-виробника, тобто уповноваженим державним органом України» — йдеться у повідомленні.

У прес-службі наголошують, що до цього часу в Україні не врегульовано питання підтвердження сертифікатів, тому експорт товарів, що містять понад 20% горіхів та арахісу, у тому числі і кондитерських виробів, унеможливлено.

«Корпорація ROSHEN, як і інші виробники, зацікавлена у вирішенні даного питання у найближчий можливий час, оскільки вище згадувані продукти ТМ ROSHEN є законтрактованими на поставку у країни ЄС, а наразі компанія не має можливості їх експорту» — повідомляють в ROSHEN.

Нагадаймо, про таку проблему повідомила заступник міністра агрополітики з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька. Однак у концерні Roshen спочатку спростували цю інформацію.

 

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика