Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

В Україні дешевшають фрукти та дорожчають овочі

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com bg 2015 > Серпень > 31 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

За попередній тиждень, з 22-го по 28-е серпня, ціни на плодоовочеву продукцію виросли на 0,4%, продовживши тенденцію сезонного зростання цін, що почалася три тижні тому.

Проте за три тижні плодоовочева корзина подорожчала трохи – всього на 8% завдяки різнонаправленності цінових тенденцій в її середині.

«Міжсезоння у збиранні, перш за все, традиційних борщових овочів, має істотний вплив на загальні цінові тенденції на ринку, оскільки збирання ранніх сортів завершується вже навіть в західних регіонах країни, а масове прибирання пізніх не почалося ще навіть на півдні, – говорить Тетяна Гетьман, керівник проекту «АПК-ІНФОРМ: овочі і фрукти». – Традиційно, особливо яскраво міжсезоння виявляється в сегменті білокочанной капусти, яка навіть почала імпортуватися з Польщі, щоб заповнити вакуум, який утворився на ринку».

В цілому борщовий набір овочів виріс в ціні на 12% за тиждень. Окрім капусти, досить істотно зросли ціни також і на цибулю ріпчасту. Тепличні та сезонні овочі в цілому подорожчали на 1,7%, хоча усередині корзини спостерігалися різні тенденції. А ось фруктова корзина подешевшала на 3,3% завдяки, переважно, падінню цін на баштанні, за інформацією apk-inform.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика