Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

В Україні посилюється повітряно-грунтова посуха

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com Sunflowers grow in a dry field on Villa-Viejas' farm land 02 August 2006, near Cuenca. Persistent drought across much of Spain may threaten supplies of drinking water to some two million people in the south of the country within weeks, according to government forecasts today. AFP PHOTO/Pedro ARMESTRE 2015 > Вересень > 07 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

В Україні у третій декаді серпня тривала суха спекотна погода зумовила посилення повітряно-грунтової посухи.

Поповнення вологозапасів грунту не відбувалося через відсутність опадів, а площі, призначені для сівби озимих культур, були сухими майже на всій території.

Про це йдеться в агрометеорологічних огляді Укргідрометеоцентру, передає «АПК-інформ».

Також наголошується, що сівба озимого ріпаку відбувався в дуже складних умовах,навіть, часом припиняється, або культуру сіють в сухий грунт.

«Найбільш складні умови, як і в попередній період, спостерігалися в північно-західній частині України, де в багатьох районах тривалість бездощові періоду за липень-серпень досягала 30-50 днів», — уточнюється в огляді.

У той же час, протягом декади на всій території країни переважали сприятливі умови для збирання врожаю пізніх культур — просa, гречки та сої.

Крім того повідомляється, що кукурудза в залежності від строків сівби досягла повної, воскової і молочної стиглості, на окремих площах західних і південних областей її вже збирали, пише agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика