Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

В Україні потрібно розвивати ринок картоплі

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com kartoplya-bulba 2015 > Серпень > 28 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Ринок картоплі в Україні недостатньо розвинений.

Наприклад, до цих пір в нашій країні картопля french fries (призначена для смаження) імпортується з Польщі, відсутнє виробництво по виготовленню картопляних пластівців. При цьому українські виробники можуть з часом почати освоювати ці перспективні ніші.

Таку думку висловив директор компанії «Агролінії» Дмитро Левичев.

«Поки нашим виробникам складно працювати в даній сфері через досить дорогі кредитні ресурси. Це «інвестіційномісткі» проекти, які вимагають серйозних витрат. А в наш складний час, коли кредити брати дуже дорого, реалізація подібних проектів все більше віддаляється», — вважає експерт.

Дмитро Левичев прогнозував, що врожайність та якість картоплі у зв’язку з несприятливими погодними умовами будуть невисокими. Огляд селянських господарств підкріпив ці чекання.

«Стан полів підтвердив наші припущення. Інформація, що є у мене, виявилася правильною. Головними проблемами нинішнього сезону для виробників картоплі стали збільшені ціни на ресурси і аномально спекотна погода», — цитує експерта latifundist.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика