Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

В Україні розробили обприскувач-трансформер

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com d7ca30a4aa1f492d3e241460589e1bb4 2015 > Жовтень > 05 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Україні з’явиться новий доступний обприскувач, що втілює концепцію «сільгосп-конструктора». Кіровоградські інженери представили прототип обприскувача на основі самого популярного серед українських фермерів трактора МТЗ 80-ї серії.

Як розповіли представники компанії, ідея полягає в тому, щоб створити платформу, на яку аграрій самостійно (або за допомогою компанії-розробника) зможе встановити свій трактор, і отримати самохідну машину за доступні гроші. Основні вузли обприскувача (розподільники, насоси, електроніка, бортовий комп’ютер) – італійського виробництва, інші деталі – українського. А сам трактор – фермер може вибирати самостійно з тих, які є в його господарстві.

Відповідно, механізм здешевлюється на ціну трактора, і в результаті виходить обприскувач, який, за розрахунками компанії, в 3-4 рази дешевше аналогів європейського виробництва. Орієнтовно вартість конструктора буде починатися від 1,3 млн. Грн. (зрозуміло, без трактора). Представники компанії розповіли кореспонденту AgroPravda.com, що машина дуже проста і конструктивно знайома українським інженерам і фермерам, запчастини – легкодоступні на ринку.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика