Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

В Україні склалися ідеальні умови для сівби соняшнику, кукурудзи та цукрових буряків

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com podsolnechnik-pole-300x187 2016 > Квітень > 14 Агро-новини; , , , , .
Постійна адреса.

В Україні запаси продуктивної вологи орного шару грунту на площах, призначених під сівбу пізніх культур – кукурудза, цукрові буряки, соняшник – сформувалися переважно в межах оптимальних і становили 22-40 мм і більше.

Про це свідчать дані Укргідрометеоцентру, повідомляє “Інфоіндустрія”.

Під ранніми яровими культурами переважало достатнє зволоження орного шару ґрунту (22-40 мм). На більшості площ Хмельницької, Рівненської, окремих площах Сумської та Чернігівської областей запаси продуктивної вологи були надмірними (41-52 мм), на окремих площах Одеської, Херсонської та Запорізької областей – недостатніми (11- 20 мм) для ранньовесняного періоду.

У метровому шарі ґрунту запаси вологи сформувалися переважно на рівні достатніх та оптимальних (121-160 мм і більше). У Миколаївській, Херсонській, на більшості площ Одеської, окремих площах Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Тернопільської та Рівненської областей вологозапаси не перевищували 95-120 мм, місцями в Херсонській області – лише 48 мм продуктивної вологи.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика