Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

В Україні впаде виробництво цукру

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 1365072251_cukor 2015 > Липень > 31 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Основною причиною падіння виробництва є скорочення площ під цукровим буряком в 2015 році.

Виробництво цукру в Україні в поточному році становитиме 1,3-1,4 мільйона тонн, що на 34-35% менше, ніж у 2014 році (2-2,1 мільйона тонн), повідомила прес-служба консалтингового агентства “УкрАгроКонсалт”.

Згідно з повідомленням, основною причиною падіння виробництва є скорочення площ під цукровими буряками в 2015 році на 95 тисяч гектарів порівняно з 2014 роком – до 239 тисяч гектарів.

“Незважаючи на це, українці без цукру в цьому сезоні не залишаться. Зниження споживання цукру населенням, скорочення виробництва кондитерських виробів, а також великі перехідні запаси свідчать про очікувану стабільну ситуацію на ринку цукру”, – наголошується в повідомленні.

При цьому, за прогнозами експертів, зниження виробництва цукру не повинно суттєво вплинути на рівень цін у новому сезоні, якщо курс гривні не демонструватиме значних коливань. Зниження курсу національної валюти призведе до зростання собівартості виробництва і, відповідно, ціни, пише unian.ua.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика