Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

В Україні зростає молочна продуктивність великої рогатої худоби

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com molochnoe-skotovodstvo 2014 > Жовтень > 15 Агро-новини; .
Постійна адреса.

Виробництво молока у сільськогосподарських підприємствах за 9 місяців цього року склало 2,06 млн тон, що на 4,1% перевищує аналогічні показники минулого року.

В той же час поголів’я корів скоротилось на 4,4%, що свідчить про ріст їх продуктивності. Про це повідомляє асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

За її прогнозами, середня продуктивність корів на сільськогосподарських підприємствах цього року сягне 5300 кг, тоді як ще п’ять років тому цей показник складав лише 3926 кг.

«Динаміка підвищення продуктивності корів спостерігається протягом тривалого часу, проте в результаті удосконалення технології виробництва молока її темпи прискорилися в останні роки», – наголошують в асоціації.

В Україні є сільськогосподарські підприємства, яким вже вдалося досягти високих результатів у молочному тваринництві. Наприклад, середня продуктивність корів передових ферм одного з холдингів перевищує 12000 кг на рік у розрахунку на одну дійну корову. На жаль, таких прикладів небагато, а в 60% підприємств середньорічна продуктивність корів не перевищує 4000 кг.

«Таким чином, Україна має можливість і надалі підвищувати продуктивність корів за рахунок удосконалення племінної роботи, покращення кормової бази та структури виробництва молока. Значну роль в цьому грає обмін досвідом та залучення передових світових технологій», – повідомила експерт аграрних ринків «Українського клубу аграрного бізнесу» Аліна Жарко, за інформацією latifundist.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика