Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

В Запорізькій області відшкодовують втрати сільсько- та лісогосподарського виробництва

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com гривны 2014 > Листопад > 24 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

За інформацією Головного управління Держземагентства в Запорізькій області, цього року в рамках відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва на спецрахунки сільських, селищних, міських, районних та обласної рад надійшли додатково кошти в сумі 2,68 млн. грн.

З них 1,52 млн. грн. використано на поновлення нормативної грошової оцінки земель у Запоріжжі та погашення заборгованості за проведені в попередні роки відповідні роботи в населених пунктах Вільнянського, Кам’янсько-Дніпровського, Новомиколаївського, Мелітопольського, Оріхівського, Токмацького та Приазовського районів.

Як пояснили в ГУ Держземагенства в Запорізькій області, відшкодуванню підлягають втрати сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, перелогів, сінокосів, пасовищ), лісових земель та чагарників як основного засобу виробництва в сільському і лісовому господарстві внаслідок вилучення (викупу) їх для потреб, не пов’язаних із сільськогосподарськими та лісогосподарськими роботами.

Кошти, що надходять у порядку відшкодування, спрямовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки наділів. Використання цих коштів на інші цілі не допускається, інформує управління у справах преси та інформації ЗОДА.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика