Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Валовий збір черешні в Україні зросте одразу на 8-10%

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com черешня2 2015 > Травень > 22 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Черешня є рекордсменом за обсягами експорту в сегменті свіжих ягід.

Щороку українські фермери експортують в 10 разів більше черешні, ніж суниці й вишні, при цьому наявність або відсутність експорту грає вирішальну роль у формуванні ціни на внутрішньому ринку України.

«Щороку Україна експортує близько 4-6 тис. тонн черешні, тоді як обсяг внутрішнього ринку становить 35 тис. тонн. Тобто відсутність експорту означає збільшення пропозиції на внутрішньому ринку відразу на 14-15%, що, безумовно, позначається на цінах», — сказала Тетяна Гетьман, керівник проекту« АПК-Інформ: овочі та фрукти».

За оцінками аналітиків «АПК-Інформ: овочі та фрукти», в цьому сезоні валовий збір черешні в Україні зросте відразу на 8-10%, що говорить про зростання внутрішньої пропозиції і перспективі зростання експорту.

У попередні сезони українські фермери починали експортувати черешню вже на початку червня. Але цього року у зв’язку з холодною весною черешня експортної якості з’явиться на ринку тільки до середини червня, у випадку проблем з відвантаженнями на зовнішній ринок ціни в Україні в цей період можуть різко обвалитися, пише agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика