Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Відомі запорізькі діячі аграрної сфери зібрались на З’їзді Аграрного союзу України (ФОТО)

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com гл 2014 > Грудень > 18 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Аграрний союз України (АСУ) 16 грудня в м.Києві провів свій черговий звітно-виборчий з‘їзд. В роботі З’їзду взяли участь Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, народні депутати, очільники Національної академії аграрних наук України, Герої України-аграрії, керівники сільськогосподарських підприємств – члени Аграрного союзу.

Багато представників та громадських діячів від запорізької області взяли участь у з’їзді – директор Департаменту агропромислового розвитку ЗОДА Андрій Ревуцький, голова Аграрного союзу у Запорізькій області Анатолій Тиховод, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників у Запорізькій області Анатолій Довгань, голова Запорізької обласної організації роботодавців агропромислового комплексу Катерина Луценко, депутат Запорізької обласної ради Олег Ніколенко та інші.

В рамках з‘їзду були проведені вибори Голови АСУ. В ході відкритого голосування – посаду продовжив обіймати дійсний Голова – Геннадій Новіков. Також оновлено склад  Ради та Ревізійної комісії АСУ. Основними питаннями стали звіт АСУ за виконану роботу, формування пропозицій щодо подальшого розвитку організації, а також затвердження нового Статуту.

У своїй доповіді Міністр відзначив, що Аграрний союз, як профільна громадська організація продовжить свою роботу і здобуде його підтримку. На З’їзді він також оголосив, що його заступниками стануть: Генеральний директор Українського клубу аграрного бизнесу (УКАБ) – Володимир Лапа та академік Національної академії аграрних наук України Сергій Кваша.

На фоні економічної ситуації в країні Голова АСУ Геннадій Новіков в своїй доповіді окреслив ряд найактуальніших питань, що потребують якнайшвидшого рішення на найвищому рівні.

Найболючішим питанням для підприємств аграрної сфери залишається відсутність механізму дієвої співпраці з органами державної влади. Відтак чимало доробок та ініціатив Аграрного союзу, створених для покращення умов господарювання на селі, залишились без відповіді компетентних установ державної влади.

За підсумками З’їзду були прийняті Постанови щодо подальшої роботи, які будуть враховані при формуванні пропозицій до Уряду.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика