Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Виробництво м’яса в Україні збільшилось, яєць та молока — скоротилось

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 2016 > Липень > 14 Агро-новини; , , , , , , .
Постійна адреса.

selo-budushchegoСтаном на 1 липня 2016 року виробництво м’яса в Україні збільшилось порівняно з аналогічною датою минулого року на 1% — до 1,6 млн тонн.

Про це повідомляє Держстатистики.

За даними відомства, найбільше виробництво м’яса зросло на Харківщині — на 18,4%. А також на Черкащині — на 9,2% та Вінниччині — на 8,5%, а от на Київщині воно зменшилось на 13%.

На відміну від м’яса виробництво яєць станом на зазначену дату скоротилось на 13,8% — до 7,9 млн штук. Найбільше виробництво скоротилось на Івано-Франківщині — на 39,2% та Харківщині — на 39,9%. А на Житомирщині зросло на 11,5%.

Також скоротилось виробництво молока — на 1,3% — до 5,1 млн тонн. Найбільше показники виробництва знизились на Одещині — на 5% та Дніпропетровщині — на 4,1%. А на Харківщині навпаки — збільшились на 2,6%.

Довідка:

Дані вказані без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя  та частини зони проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, станом на 1 червня 2016 року виробництво м’яса в Україні збільшилось порівняно з аналогічною датою минулого року на 1,4% — до 1,3 млн тонн.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика