Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Вперше за кілька останніх місяців яблуко починає дешевшати

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com яблоки 2015 > Березень > 30 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Яблуко на вітчизняному ринку вперше за кілька місяців почало дешевшати. Так, по деяким сортам середні ціни опустилися на 20%.

Масове надходження на ринок польського яблука, зниження цін на цитрусові та наближення нового фруктово-ягідного сезону, за словами експертів, посприяли зниженню ціни.

«Враховуючи, що у даний час відбулася деяка стабілізація на ринку валют, це посприяло масовому надходженню на український ринок польського яблука. До того ж серед поставок від західних сусідів є і яблука не минулорічного, а позаминулорічного врожаю, на вигляд воно непогане, проте на смак відчутні втрати у якості. Тож на ринку з’являється неконденсійне яблуко, яке польські товаровиробники згодні збувати за будь-яку ціну, що у свою чергу збиває ціну загалом на ринку яблука», — зазначили у асоціації «СадВінПром».

Крім того за словами експертів, не останню роль у зниженні цін на яблука зіграли наближення нового фруктово-ягідного сезону, а також… цитрусові. Зокрема, зниження цін на мандарини, відновили інтерес українського споживача до даного фрукту.
Поряд з цим споживчу активність на ринку фруктів виробники характеризують як дещо знижену через загальне зниження реального доходу громадян, інформує agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика