Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Японські технології допоможуть українським аграріям

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 85560 2014 > Вересень > 08 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Відбулася зустріч віце-прем’єр-міністра України з японським ученим і громадським діячем Йошихіко Окабе.

Україна, яка впродовж тривалого часу була житницею Європи, має усі підстави повернути лідерство в агроіндустрії на світовій арені. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич під час зустрічі з японським ученим і громадським діячем Йошихіко Окабе, пише урядовий портал.

Посадовець привітав Йошихіко Окабе з наміром підписати угоду про співпрацю між Інститутом агроекології і природокористування НААН України та японським університетом Кобе Гакуін, пообіцяв сприяти налагодженню контактів між японськими і українськими науковими інститутами, а також виразив надію, що таке співпраця і обмін науковим досвідом сприятимуть розвитку агропромислового сектору української економіки.

“Поєднання природних можливостей української землі та досвіду з науково-технологічним потенціалом Японії дасть прекрасний результат”, – вважає Олександр Сич.

У свою чергу Йошихіко Окабе відмітив, що Японія є перспективним ринком для України, повідомляє latifundist.com.

“Україна займає п’яте місце за обсягом агропродукції, яку ми імпортуємо. Ми і надалі плануємо нарощувати співпрацю з Україною, а в найближчій перспективі налагодимо зв’язки з університетами як західного, так і східного регіонів вашої країни”, – завірив він.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика