Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Яценюк озвучив собівартість перевезення товарів в обхід Росії

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com DSCF8646 1 2016 > Лютий > 02 Агро-новини; , , , , .
Постійна адреса.

Прем’єр-міністр України поставив завдання скоротити час перевезення вантажів «Шовковим шляхом», що дозволить скоротити і витрати на логістику. 

Про це під час наради щодо прибуття експериментального потяга Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан-Китай у кінцеву точку маршруту повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає «УНН».

«Добре, що цей поїзд йшов 15 днів, а не 30, але після того коли проаналізована вся складова проходження цього поїзда, нам необхідно скоротити термін. Якщо нам це вдасться зробити до 10 днів, це додатково нам дасть можливість компенсувати витрати на новий транзитний шлях», — сказав він.

Він додав, що вартість перевезення одного контейнеру у 5,5 тис. доларів, що дорожче, ніж транзит через Росію.

«Але в тому випадку, якщо ми завантажимо поїзд і, якщо далі буде зберігатись такий інтерес в українського і європейського бізнесу до нового шляху постачання товарів до наших країн-партнерів, це дасть нам можливість також суттєво зменшити собівартість перевезення одного контейнера», — сказав Яценюк.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика