Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Яйця та овочі в серпні не подешевшають

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com борщ.набор 2015 > Серпень > 05 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Ціни на овочі та курячі яйця різко знижуватися не будуть.

Про це повідомила глава аналітичного департаменту Консалтингового агентства «ААА» Марія Колесник.

«Що стосується яєць: вони зовсім несуттєво зросли в ціні напередодні Великодня. Якщо порівнювати з зимовим періодом, цінове зростання за півроку становив лише близько 10%. Виробники вирішили, що не буде стрімкого цінового зростання, щоб люди не відмовлялися від придбання цієї продукції. Яйця найменше подорожчали починаючи з кінця лютого. Тому фактично ми не спостерігаємо зниження ціни зараз», — сказала вона.

Овочі, що входять в «борщовий набір», подешевшають у вересні.

«За сприятливих погодних умов, якщо не буде якихось форс-мажорних обставин, затяжних дощів, у вересні мають подешевшати овочі з відкритого ґрунту, в першу чергу так званий «борщовий набір», — сказала вона.

При цьому експерт пояснила, що якраз саме в цей період відбувається масовий збір овочів.

«Відповідно, збільшується їх пропозиція на ринку — як від населення, так і від аграріїв. Тому і картоплю, і моркву, і інші овочі у вересні зазвичай продають за найнижчою ціною», — додала вона.

При цьому експерт зазначила, що на ціну овочів і фруктів вплинула девальвація гривні.

«До того ж скоротилися посівні площі під деякими видами овочів. Але не можна сказати, що погодні умови для гарного врожаю були несприятливими», — додала Колесник, цитує agravery.com.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика